Budapest VI. Kerület Bajza Utcai Általános Iskola

Budapest
1062 Bajza u. 49-51

Versenyek

Tanév:

A versenyeken elért eredmények megtekintéséhez kattintson a kategóriákra!

Országos versenyek

Kéttannyelvű iskolák országos angol szavalóversenye

Szász Eszter Sára 8.a         I. 
 

Budapesti versenyek

A Fasori Gimnázium által szervezett angol nyelvű, Ausztráliáról szóló országismereti versenyen a Koalák csapat

Szővérfy Ákos, Nagy Flóra, Folytán Ágnes        II. helyezés
 

BOLYAI MATEMATIKA CSAPATVERSENY

3. évf.:

Nikolic Anna, Schmideg Eliza Petra, Gárdos Lívia, Kopasz Hanna   V.
 

4. évf.:

Gerencsér András, Csernák-Molnár Márk, Szigeti Norman, Ulbert Gergő   III.

Horváth Zerind, Konrád Ákos, Szabó Krisztián, Zhu Shaoming Erik   V.

Balázs Berta, Holicza Zsombor, Homoki Márk, Sebestyén Luca   VI.

 

Kerületi versenyek

 

Terézvárosi Úszóverseny

1. évf. lányok:

Kiss Fiorella Gréta 1.c    I.

Szekeres Lili 1.c             II.

1. évf. fiúk:

Szabó Botond 1.a            I.

Baranyi Márk 1.a             III.

2. évf. lányok:

Elek Sára 2.b                    I.

Kovács Eszter 2.b            III.

Kocsis- Nagy Lola 2.a      VI.

Pulay Sarolta 2.b             VIII.

2. évf. fiúk:

Szabó Zétény 2.b            V.

Szekeres Balázs 2.a       VII.

Angiulli Vito 2.b               VIII.

3. évf. fiúk:

Ormos Zolta 3.b               II.

Esmerov Jan 3.b              V.

Enying Zsombor 3.b         VI.

4. évf. lányok:

Szabó Mira 4.a                  I.

Fata Lola 4.c                    III.

4. évf. fiúk:

Szabó Benedek 4.a          I.

Bajnóczi Attila 4.a             II.

Kecskés Levente 4.a       IV.

 

Zsinórlabda

alsó tagozat:

Iskolánk 2. évf. csapata II. helyezést, 3. évf. csapata IV. helyezést ért el. A csapatok tagjai: Thomas Gabriel, Balázs András, Petersen Emma, Szaploncai Eszter, Benkő Mária, Szabó Zétény, Benkó Júlia 2.b, Berényi Kristóf, Fejes Csaba, Fekete Dániel, Fekete Marcell, Karadinovicz Mihály, Szilágyi Domonkos és Turbék Noémi 3.b

 

Angol szavalóverseny

8. évf.:

Szász Eszter Sára 8.a   II.

 

3. korcsoportos floorball torna:

Iskolánk csapata I. helyezést ért el. A csapat tagjai: Angster Gerda, Botos Máté, Farkas Mátyás, Fejes Ákos, Nagy Marcell, Szabó Anna, Turnáczki Dániel 6.c

Angol műfordítóverseny

7. évf.:

Szővérfy Ákos 7.a    III.

8. évf.:

Kotálik Panna 8.b    I.

 

Atlétika Több próba

3-4. korcsoport: 

Iskolánk vegyes csapata II. helyezést ért el. A csapat tagjai: Kovács Róza, Simonyi Boróka, Nagy Marcell 6.c, Elter Donát 6.b, Borál Zoé 8.c, Rételyi Bori, Reményi Benedek, Szilágyi Zsombor 8.b

 

Teremlabdarúgó verseny

2. korcsoport:

Iskolánk csapata II. 2. helyezést ért el. A csapat tagjai:Fejes Csaba, Bokker Bálint 3.b, Konrád Ákos 4.c, Jónás Simon, Sadek-Fam Renátó 3.a, Szikszay Balázs 4.c, Vigh Vilmos Archibald 3.c, Almási Olivér.  

 

Labdarugó verseny

4. korcsoport:

Iskolánk csapata I. helyezést ért el. A csapat tagjai: Hárai Norbert 8.a, Halász Bála, Szilágyi Zsombor 8.b, Virág Emil 8.c, Hujbert Botond 7.a, Kósi-Kelly Dominik Liam, Pusch Márkó Béla 7.c

Iskolai versenyek

Helyesírási verseny

5. évf.:

Magashegyi Léna 5.a   I.

Rontó Kitti 5.b   II.

Suhai Ábris 5.b   III.

7. évf.:

Sándor Viktória 7.a    I.

Lugosi Dóra 7.c    II.

 

Szépolvasási verseny 

3. évf.:

Gárdos Lívia  3.c   I.

Kőhalmi Kinga 3. b   II.

Xia Fanxiao Jerry   III.

4. évf.:

Szentpéteri Szonja 4. c   I.

Gulyás Benedek 4. c   II.

Csernák-Molnár Márk 4. b   III.

Az 1. és 2. helyezett diákok képviselhetik iskolánkat november 14-én az E10-ben megrendezésre kerülő kerületi versenyen.